Jet Peeling

JET PEELİNG (MEDİKAL PEELİNG)
JetPeel diğer adıyla Mekanik peeling, adını cilde jet hızıyla uygulanan serum ve su desteğiyle yapılan Peeling’den alır ve basınçlı hava ve su ile cilde yapılan mekanik peeling uygulamasıdır
Jetpeel Teknolojisi; özel başlıkları sayesinde cildin gereksinim duyduğu doğal elementleri (su, oksijen, mineraller, solüsyonlar, vitaminler ) dermis tabakasına kadar ulaştırır. Jetpeel: Mekanik peeling uygulamasıdır. süpersonik jet akımlarla uygulanan Tamamen püskürtme sistemi uygulaması yapılarak cildin canlanmasını, lekelerin acılması ve cildin sıkılaşmasını sağlayan çok özel bir programıdır.Elastin ve kolajen kaybına uğramış ciltlerde, yaşlılıktan kaynaklı pigmentasyonlarda, yüzdeki ödemi atmakta kullanılan bir cilt bakım yöntemidir.
Yapılacak olan uygulamaya göre tasarlanmış özel başlıkları sayesinde basınçlı hava ve su birleştirerek cilt yüzeyinde mekanik peeling yapar, ampül ve serumların cildin alt katmanlarına geçişini hızlandırır,gözenekleri açarak birikmiş parçaların ve ölü derinin giderilmesini sağlar. , yıllar boyunca doğal olarak orada birikmiş parçaların ve ölü derinin nazikçe uzaklaştırılabilmesine imkan veren bir cihazdır.
Her cilt yapısına uygulanabilen jetpeel, yapılacak bakıma göre 20–40–60 dk. Aralıklarında 2–4 haftada bir uygulanabilmektedir. Yapılan işlem sırasında kişide acı ve ağrı hissi yoktur. Bakım sonrasında cilt pembe ya da hafif kırmızı bir renk alabilir, bu etkileşim 30 dk. sonra normale döner ve kişi günlük aktivitelerine devam eder. Jetpeel klasik cilt bakımı ile birlikte uygulanabilmektedir. İki bakım bir arada uygulandığında bakım sonrasında kişi kendini tazelenmiş ve yenilenmiş hisseder. Kişinin cilt tipine bağlı olarak değişiklik göstermekle beraber her iki uygulamanın toplam süresi yaklaşık 1,5–2 saat arasında değişmektedir.
Kozmetik amaçlı cilt detoxu, derin cilt temizliği (gözenek, komedon) ve cilt nemlendirilmesinde kullanılabildiği gibi güneş ve yaşlılık lekeleri, kırışıklık, akne izleri, , birçok cilt bakım işleminde kullanılabilen bir sistemdir.
Jetpeel uygulamaları esnasında, cilt pembe bir renk alabilir ya da cilt tipine bağlı olarak rengi daha da açılabilir. Ancak işlemden 15-30 dk sonra, cilt kendi rengine döner ve kişiler hiçbir rahatsızlık hissetmeden günlük aktivitelerine geri dönebilirler. JetPeel uygulamasında cilt berraklığı ve parlaklığı üzerindeki önemli etkisi kanıtlanmıştır.. Jetpeel her yaş grubunda olan kadın erkek herkese uygulanabilir. Uygulama yapılan durumlardan bazıları şöyle sıralanabilir.
Jetpeel ile uygulama yapılacak bakımlar:
Cilt kuruluğunun giderilmesi
Derinlemesine gözenek temizleme ( peeling)
Güneş lekeleri
Kırışıklıkların acılması
Cilt yüzeyinde ölü derilere peeling yapar. Ciltte mikro dolaşım imkanı sağlar. Temizleme ve Arındırmada Cilt detoxu Yüzeyel-orta- peeling Anti-Aging Uygulamalarda Cilt yenileme ve kırışıklık Sebum dengeleme Dry skin (kuru cilt)sendromu Ciltteki renk düzensizlikleri Jetpeel cilt üzerinde ki etkileri 1. Süpersonik jet akımlarla serum fizyolojik ve oksijeni cildinize uygular. 2. Gözenekler açılır. 3. Cilt yüzeyinde peeling yapar. 4. Ciltte mikro dolaşım imkanı sağlar. 5. işlem sonunda cilt olduğundan daha canlı, parlak ve genç bir görüntüye sahip olur.

Hemen Aramak İçin Tıklayın.