Hakkımızda


Athena Beauty Club Güzellik Salonu 2000 yılında Kuaför ve Güzellik salonu olarak kurulmuştur. Athena Beauty Club Güzellik Salonu Cilt ve Vücut Bakımlarına yönelik Selülitten, Cilt Bakımına, Makyaja kadar oldukça geniş bir yelpazede hizmet verilmektedir. Athena Beauty Club Güzellik Salonu haftaiçi saat 10:00 – 19:00 , Cumartesi günleri 10:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri kapalıdır. Athena Beauty Club Güzellik Salonu sadece bayanlara hizmet verilmektedir. Athena Beauty Club Güzellik Salonu personelinin herbiri kendi konusunda uzman ve deneyimli estetisyenlerdir. Athena Beauty Club Güzellik Salonunda ‘ bakımlar kişiye özel programlar dahilinde yapılır. Athena Beauty Club Güzellik Salonu cihaz kullanımını gerektiren kürler için Selülit, Bölgesel incelme, Mini Cilt Bakımı (maske+oksijen) gibi ücretsiz deneme seansı uygulanmaktadır. Athena Beauty Club Güzellik Salonunda cilt ve vücut bakımlarında kullanılan kozmetik ürünlerin satışı da yapılmaktadır. Athena Beauty Club Güzellik Salonunda ödemelerinizi kredi kartı ile de yapabilirsiniz. Athena Beauty Club Güzellik Salonunda randevu sistemi ile müşteri kabulü yapılmaktadır. Athena Beauty Club Güzellik Salonundan gözlerinin içi gülerek teşekkür edip ayrılan tüm müşterilerimiz bizim için çok özel ve istenildiğinde pek çok şeyin üstesinden gelinebileceğinin simgesi olan çok değerli dostlarımızdır.

ATHENA BEAUTY CLUB

Athena Beauty Club Güzellik Salonunu tesadüfi değildir, dolayısı ile amacımız bundan sonra da hizmet sektörünün ne kadar önemli olduğunu kavramış olmanın bilinci ile siz değerli müşterilerimize sağlık,temizlik ve kaliteden asla ödün vermeden ve “Sağlık, güzellikten önemlidir” felsefemizden ayrılmadan en iyi hizmeti sunmak ve bunu daimi kılmaktır. Güzellikler paylaşıldıkça çoğalır, tüm güzellikleri paylaşmak üzere Athena Beauty Club Güzellik Salonuna sizleri bekliyoruz.

 

Adını Mitoloji Tarihinden alan Athena Beauty Clup Güzellik Salonu, Yunan Mitolojisinde de bahsedildiği gibi güzelliğe, adalete, estetiğe önem vererek beraber çalıştığı uzman estetiysen ekibiyle zanaatkar kimliğini 2000 yılından bu yana büyük bir özenle koruyarak sizlere hizmet etmekten büyük onur duyar.

 

Misyonumuz; gelişen, değişen ve yenilenen güzellik ve bakım sektörünün hep “ilk”lerini ve “en iyi”lerini sunmak. Dürüstlük, hijyen ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız bizi 16 senedir Ankara’nın merkezi Kızılay’da sayenizde güzellik sektörün vazgeçilmezi haline getirdi.

 

Vizyonumuz; sizlerin var olan memnuniyetinizin devamlılığı arttırabilmek, her zaman daha iyiyi ve “en yeni”yi sunabilmek, sosyal medya aracılığıyla yaptığımız işlemler ve kampanyalarımız hakkında bilgi vermek, sizlere kendinizle ilgili farkındalıklar kazandırarak bakış açınızı değiştirebilmek için varolan gücümüzle çalışmaya devam etmek.

Hemen Aramak İçin Tıklayın.