Dermaroller

Dermaroller Nedir
Dermaroller da Amaç cildi uyarmak ve yenilenme süresini hızlandırmak.
Dermaroller dönen silindir şeklinde bir alettir ve üzerininde küçük iğneler bulunmaktadır. Cildi uyararak küçük mikro delikler açılır ve deri altına verilmek istenen etkili maddeler ve kremlerin daha fazla etki göstermesini sağlayan bir uygulamadır. Dermaroller uygulandığından sonra açılan mikro delikler üzerine ne sürülürse sürülsün cildin alt tabakasına daha kolay ulaşır ve etkisini daha kısa sürede gösterir.
192 tane küçük mikro iğne sahip dermaroller yüze uygulandığında küçük delikler açarak bu bölgede tahrişe neden olur ve vücut bu bölgeyi onarmak için yeni hücreler gönderir. Eğer dermaroller kullandıktan sonra kullanacağınız kremler, kırşıklık kremleri, cilt lekeleri için kullandığınız kremler daha fazla etki göstererek cilt sorunlarının yok olmasını sağlar.
Dermaroller Ne İşe Yarar
Dermaroller en çok tercih edildiği bölge yüz bölgesidir. Anti-aging ve akne izleri başta olmak üzere deri çatlakları, göz altı torbaları ve morlukları, cilt lekeleri, yoğun saç kaybı sorunları tercih edilmektedir. Dermaroller yüz, el, ayak, sülulit olan bölgelerde sıklıkla kullanılır.
Dermaroller ne işe yarar, dermaroller neye iyi gelir, faydaları nelerdir;
Yaşlı ve yıpranmış cildin hücrelerini yeniler
Cildin ihtiyacı olan bütün ürünlerin daha hızlı etki göstermesini sağlar
Kan dolaşımını hızlandırarak kırışıklıkları önler
Ölü hücrelerin atılmasını sağlar cilt daha hızlı yenilenir.
Cildin yüzeyine sürülen ürünlerin doku altında daha etkili olmasını sağlar
Yaşlanma etkilerini yok eder
Deri çatlakalarını yok eder
Selülit oluşumunu önler
Sivilce izlerini ve cilt lekelerini onarmak için kullanılan kremlerin daha fazla etki göstermesini sağlar.
Dermaroller sonrası lütfen mümkünse güneşe çıkmayın. Çıkacaksanız da nemlendiricinizden sonra mutlaka yüksek SPF li bir güneş koruyucu kullanmayı unutmayın.

Hemen Aramak İçin Tıklayın.