Bölgesel Zayıflama

Bölgesel incelme Bu cihaz elektroterapi (pasif jimnastik) cihazıdır. Pasif jimnastik, kas liflerinizi ritmik olarak hareket ettirerek pasif durumda iken kaslara aktif egzersiz yaptırır. Kas uyarımı olarak da bilinen bu yöntem 30 yıldan daha uzun zamandır bölgesel incelme dışında spor terapistleri ve fizyoterapistler tarafından kullanılmaktadır. Uyarıcı akım kaslar üzerinde tıpkı sinirin kası uyarması gibi hareket ederek değişik aralıklarla kaslarınızı kasıp gevşetir, yattığınız yerde egzersiz yapmanızı sağlar.
Kasların hareketinin iki yararı olur, öncelikle kaslara aktif spor etkisi yaptırarak depolanmış yağların enerjiye dönüştürülüp harcanmasının yanı sıra elastikiyetini kaybetmiş kasların sıkılaşıp toparlanmasını sağlar. Selülitli doku çözülür ve özellikle karın, kalça ve iç bacak gibi yerler sıkılaşır toparlanır.  Uyarıcı akım seçilen kas gruplarının üzerine bağlanan ped şeklinde elektrotlarla uygulanır. Hareket ve kasların kasılma hızı makine ile kişinin ihtiyacına göre ayarlanır. Uygulama sırasında kasların hareketini pedlerin altında görebilirsiniz.  45 dakikada 250 mekik çekilecek şekilde sinyaller gönderir, yağın enerjiye dönüşmesi, zayıf kasın sıkılaşması, terleyerek toksin maddenin atılımı normal kas hareketinin 70 misli hızla gerçekleşir.
Pasif egzersiz ile lenf drenajın birlikte uygulanması bölgede ki etkinin artmasını sağlar. Birçok zayıflama cihazında olduğu gibi pasif jimnastikte de kişinin vücut yapısı, kilosu ve yaşı göz önünde bulundurularak haftada 3 veya 5 seans arası uygulama yapılabilir .Bol su tüketimi de etkiyi arttırmak için şarttır.  Seanslar bittikten sonra periyodik olarak koruma amaçlı seanslara gelinmesi veya aktif spor yapılması tavsiye edilir.

Hemen Aramak İçin Tıklayın.